Przeskocz do treści
My z „Marcinka”

Kalendarium 2011

Program spotkania roczników jubileuszowych „Marcinka”.
Matura: przed wojną oraz 1946, 51, 56, 61, 66, 71, 76, 81, 86, 91, 96, 2001, 2006.
Sobota – 14 maja 2011 r.
godz. 15.00 Uroczysta msza św. w kościele św. Michała Archanioła przy ul Stolarskiej. Mszę odprawią księża – absolwenci „Marcinka”;
godz. 16.00 Spotkanie z zaproszonymi przez organizatorów rocznika wychowawcami, nauczycielami, przyjaciółmi, koleżankami i kolegami w kawiarenkach klasowych i w salach lekcyjnych;
Zwiedzanie Szkoły oraz wystaw okolicznościowych: Biblioteka Absolwentów, malarstwo uczniów; Zdjęcia pamiątkowe na tle Szkoły z wychowawcą, nauczycielami, koleżeństwem oraz przy szkolnym pomniku Patrona.
Dawnych wspomnień czar… Spotkania klas i grup koleżeńskich
Błękitna Czternastka (harcówka), Tygodnik śakowski (sala nr 8), Chór (aula), inne.
Wydawnictwa i pamiątki Stowarzyszenia ( m. in. krawaty „ Marcinka”, oznaka identyfikacyjna, My z „Marcinka” – matura 1948, 1951, 90-lecie „Marcinka”. 1919 – 2009. i inne dostępne będą w stoiskach Stowarzyszenia.
godz. 20.00 Spotkanie towarzyskie rocznika …….. w: …………………………………………………………………………………………………………………………….. ………………… Wychowanków z roczników przedwojennych, rocz. 1946, gości oraz nauczycieli zapraszamy na kawę i ciastka do pokoju nauczycielskiego.
Napisz o sobie. Przynieś pamiątki i zdjęcia z czasów szkolnych, swojej Rodziny.
Pamiętaj o Bibliotece Absolwentów – jeśeli możesz, wzbogać jej zbiory.
Po tylu latach wielu z nas zmieniło się nie do poznania. W celu uniknięcia niezręcznych sytuacji przygotowaliśmy na to spotkanie po latach specjalne identyfikatory. Otrzymasz identyfikator w zamian za darowiznę na rzecz Stowarzyszenia. Zgromadzone w ten sposób fundusze pokryją koszty organizacyjne spotkania oraz umożliwią działalność statutową Stowarzyszenia. Identyfikatory rozprowadzą organizatorzy spotkania rocznika.
Do radosnego spotkania
W imieniu Zarządu – Prezes Stowarzyszenia
Gerard Sowiński Barnaba